Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Зеленський прокоментував можливу участь Росії на саміті щодо миру в Україні

Зеленський прокоментував можливу участь Росії на саміті щодо миру в Україні
Фото: REUTERS

Президент України Володимир Зеленський прокоментував слова керівника Офісу президента Андрія Єрмака про те, що на другий глобальний саміт миру запросять Росію. На своїй пресконференції до другої річниці російського вторгнення, глава держави сказав, що перший саміт відбудеться навесні у Швейцарії. Другий може пройти не на європейському континенті. Умови миру, які напрацюють на першому саміті, будуть передані РФ. Угода може бути схожою на чорноморську ініціативу.

- Це не значить, що Росія прийме цей документ, але він буде, як і в форматі зернової ініціативи, представлений перемовниками російської стороні, - сказав він.

Зеленський додав, що дуже не хоче, щоб в інших країн виникла своя ініціатива щодо миру в Україні. Він сказав це у контексті того, що в найближчий рік у багатьох країнах відбудуться вибори.

  • 25 лютого керівник Офісу президента Андрій Єрмак на панельній дискусії в рамках форуму "Україна. Рік 2024" сказав, що Росію можуть запросити на другий глобальний саміт за формулою миру Володимира Зеленського. 
  • 14 січня у Давосі відбулася четверта зустріч щодо української формули миру на рівні радників.