Завантажити ще

До Києва прибули Джорджа Мелоні, Джастін Трюдо, Урсула фон дер Ляйєн та Борис Джонсон

До Києва прибули Джорджа Мелоні, Джастін Трюдо, Урсула фон дер Ляйєн та Борис Джонсон
Фото: twitter.com/vonderleyen

У суботу, 24 лютого, у день другої річниці повномасштабного вторгнення армії РФ в Україну, до Києва прибув цілий десант європейських державних лідерів, аби висловити підтримку українцям. Серед гостей - прем'єр-міністр Італії Джорджа Мелоні, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, прем'єр-міністр Бельгії Олександр де Кроо, а також голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн та Борис Джонсон, повідомляє агентство Reuters.

У програмі візиту політиків - зустрічі із Президентом України Володимиром Зеленським та іншими українськими діячами.

- У Києві, щоб відзначити річницю 2-го року війни Росії проти України. І щоб вшанувати надзвичайну стійкість українського народу. Більш ніж будь-коли, ми твердо стоїмо поруч з Україною. Фінансово, економічно, військово, морально. Допоки країна не стане остаточно вільною, — написала Урсула фон дер Ляєн у соцмережі Х (колишній Twitter).

Мелоні, Трюдо, де Кроо та фон дер Ляєн прибули до української столиці потягом із сусідньої Польщі, йдеться у заяві італійського уряду. Очікується, що Мелоні проведе відеоконференцію з Києва за участю лідерів країн G7. Президент України Володимир Зеленський також приєднається до дискусії.

  • Напередодні Львів приймав українських та закордонних політиків. До міста приїхали президент Володимир Зеленський, прем'єрміністр Денис Шмигаль, лідер більшості у Сенаті США демократ Чак Шумер разом із американською делегацією та прем'єрміністерка Данії Метте Фредеріксен.