13 червня
Завантажити ще

До Львова приїхали Зеленський, Шмигаль, лідер більшості у Сенаті США та прем'єрміністерка Данії

До Львова приїхали Зеленський, Шмигаль, лідер більшості у Сенаті США та прем'єрміністерка Данії
Фото: twitter.com/SenSchumer

Львів 23 лютого приймає українських та закордонних політиків. До міста приїхали президент Володимир Зеленський, прем'єрміністр Денис Шмигаль, лідер більшості у Сенаті США демократ Чак Шумер разом із американською делегацією та прем'єрміністерка Данії Метте Фредеріксен. Про це вони повідомили у соцмережах.

Шумер у Львові зустрінеться із президентом Зеленським. Він назвав цей візит демонстрацією підтримки України Сполученими Штатами. 

- Я очолюю цю делегацію для зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським з метою продемонструвати українському народу, що США стоять на його боці, а також щоб показати нашим союзникам у НАТО та Європі, що ми підтримуємо їх, - написав він.

Зеленський разом із прем'єрміністеркою Данії Метте Фредеріксен поклали квіти до могил українських воїнів на Марсовому полі Личаківського цвинтаря. 

Шмигаль перебуває на виїзному засіданні Кабміну. Ключовою темою є ситуація на кордоні.

- Сьогодні проводимо виїзне засідання Уряду. На доручення Президента України працюємо у Львівській області. Серед ключових питань — це ситуація з блокадою на кордоні. Готуємо чіткі кроки та конкретні пропозиції. З польською стороною плануємо провести прагматичний діалог, і готові до розумних компромісів, - заявив Шмигаль.

  • 13 лютого Сенат США ухвалив законопроєкт на 95,3 млрд доларів, що включає 60 млрд на допомогу Україні. Він також передбачає допомогу Ізраїлю та гуманітарну допомогу Газі та Західному берегу, а також підтримку партнерів в Індо-Тихоокеанському регіоні. Законопроєкт очікує на підтримку Палати представників перед підписом президента Байдена.
  • 5 лютого журналісти Коротко про писали про те, бути чи не бути допомозі від США та наскільки її відсутність зашкодить Україні на фронті.