17 травня
Завантажити ще

До законопроєкту про мобілізацію подали понад 4 тисячі правок

До законопроєкту про мобілізацію подали понад 4 тисячі правок
Фото: rada.gov.ua

До другого читання законопроєкту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку" подано понад 4 тисячі правок. Про це секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки, полковник Служби безпеки України Роман Костенко розказав у коментарі Укрінформу.

За його даними, 3776 правок подано в електронному режимі. Крім того, народні депутати подавали їх  вручну – це ще орієнтовно 500 правок.

- До кінця тижня їх (правки) вноситимуть у порівняльну таблицю, – зазначив Костенко.

  • Верховна Рада ухвалила законопроєкт в першому читанні 7 лютого. 21 лютого закінчився термін подачі депутатських правок і пропозицій до другого читання відповідного проєкту закону. 
  • Мінюст пропонує, щоб Україна мобілізовувала ув'язнених та правопорушників, які не сидять у в'язниці.  Також, на думку міністра юстиції Дениса Малюськи, можна мобілізовувати тих, хто сидить у в'язниці, наприклад корупціонерів, щоб вони на фронті захищали свою репутацію, оскільки армія потребує різноманітних навичок. Малюська підкреслив, що вони проаналізували безліч людей і переконані в їхній безпеці для армії.
Новини по темі: законопроект Мобілізація