Завантажити ще

У Мін'юсті запропонували мобілізовувати корупціонерів та засуджених за ДТП

У Мін'юсті запропонували мобілізовувати корупціонерів та засуджених за ДТП
Фото: Прес-служба Міністерства юстиції

Українська влада має мобілізовувати ув'язнених та правопорушників, які не сидять у в'язниці. Про це в інтерв'ю "Укрінформу" розповів міністр юстиції Денис Малюська.

– У нас одиниці людей, які не порушували правила дорожнього руху. Якщо хтось порушив..., це не означає, що його не можна призвати на службу до армії. Навпаки, таких людей слід призивати. Говоримо про тих, хто не перебуває у в'язниці. Їх багато. Є й ті, хто там, але вони не є загрозою для суспільства чи армії, зазначив він.

Міністр вважає, що також мобілізовувати можна тих, хто сидить у в'язниці, наприклад корупціонерів, щоб вони на фронті захищали свою репутацію, оскільки армія потребує різноманітних навичок. Малюська підкреслив, що вони проаналізували безліч людей і переконані в їхній безпеці для армії.

При цьому він вказав на те, що військова служба включає не лише стрільбу, але й виконання різних інших завдань. Наприклад, це може бути копання окопів, забезпечення військовою технікою, приготування та доставка їжі, розвантаження вантажів тощо. Таким чином, навіть без зброї всі ці люди можуть виконувати безліч важливих завдань, необхідних для ефективного функціонування армії.

Також він зазначив, що питання щодо мобілізації таких категорій громадян має розглянути насамперед Верховна Рада.