Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

В Україні з'явиться аналог "Дії" для військових "Армія+"

В Україні з'явиться аналог
Фото: pixabay.com

IT-фахівці Міністерства оборони розробляють мобільний додаток "Армія+", який передбачається використовувати у військових цілях. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

– Часто чую від військових скарги на надмірну паперову роботу, рапорти. Ми вирішили все максимально оцифрувати – зазначив міністр Рустем Умэров.

Повідомляється, що додаток буде мати багато документів для військових, і це полегшить їм документальну тяганину.

"Армія+" включатиме в себе електронне посвідчення захисника, комплексну базу знань, форми зворотного зв'язку та навчальні онлайн-курси для саморозвитку.

Заступник міністра оборони Катерина Чорногоренко зазначила, що система Armia+ має автоматизувати паперову роботу у військовій сфері, скорочуючи час, який витрачається на подання рапортів.

  • 20 лютого ГУР представило оновлений "Головний бот розвідки", який став офіційним каналом зв'язку для мешканців тимчасово окупованих територій України.
  • 12 лютого в Україні спрощено статус отримання УБД. Цивільні особи, які брали участь у захисті України у період російського вторгнення, можуть отримати статус учасника бойових дій (УБД), звернувшись до Міністерства у справах ветеранів та надавши необхідні документи.

 

 

Новини по темі: армія додаток Дія