17 травня
Завантажити ще

Суд продовжив арешт експрезидента "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва

Суд продовжив арешт експрезидента
Фото: Нікіта Галка/Суспільне

Солом'янський районний суд Києва продовжив запобіжний захід колишньому президенту компанії "Мотор Січ" В'ячеславу Богуслаєву. Про це повідомило Суспільне.

85-річний Богуслаєв перебуватиме під вартою без права на внесення застави до 18 квітня, розповів його адвокат Руслан Волинець.

- Апеляція, звичайно, буде. У Богуслаєва різко погіршується здоров'я, причому динамічно. І це не ми говоримо, це медики СІЗО документи видають. На це вже звертають увагу, але відповідальність брати бояться, — сказав адвокат.

  • В'ячеслава Богуслаєва затримали 22 жовтня 2022 року. Експрезидента "Мотор Січ" підозрюють у колабораціонізмі, пособництві Росії та перешкоджанні діяльності ЗСУ. За даними СБУ, він співпрацював з підприємством, яке з 2014 року перебувало під контролем так званої "ДНР" та постачало авіакомпоненти до російського ВПК.
  • 10 травня 2023 року проєкт Радіо Свобода "Схеми" повідомив, що Богуслаєв написав листа на ім’я керівника Офісу президента України Андрія Єрмака та попросив включити його в список на обмін з Росією. Наступного дня адвокат Руслан Волинець підтвердив це "Суспільному" та пояснив звернення поганим станом здоров’я Богуслаєва та відсутністю інших варіантів звільнення.