Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Харківській ОВА заперечили зловживання на гумдопомозі, але обіцяли сприяти слідству

У Харківській ОВА заперечили зловживання на гумдопомозі, але обіцяли сприяти слідству
Фото: t.me/sap_gov_ua

У Харківській обласній військовій адміністрації заперечили зловживання на гуманітарній допомозі, але обіцяли сприяти слідству. Про це йдеться у заяві Харківської ОВА.

- Дійсно, у березні 2022 року між Харківською ОВА, АТ «Укрзалізниця» та приватним товариством було укладено тристоронній договір на постачання продовольчих товарів, що став предметом дослідження правоохоронних органів. Важливо зазначити, що за вказаним договором продукція була поставлена в повному обсязі та в межах дії договору та передана за призначенням населенню Харківщини. Факт повної поставки та виконання умов договору підтверджують висновки державного аудиту за 2022 рік, - сказано в телеграм-каналі обласної адміністрації.

У Харківській ОВА додали, що із березня 2022 року сприяли слідству, надавали відповідні документи профільним правоохоронним органам на всіх етапах слідчих дій, та сприятимуть слідству і надалі відповідно до вимог чинного законодавства.

- Разом з тим, якщо під час досудового слідства та в суді буде доведено факт злочинних дій або намірів будь-якої посадової особи, то ця особа персонально має понести законне покарання, - запевнили в Харківській ОВА.

  • 13 лютого САП та НАБУ повідомили, що керівниця апарату Харківської ОВА Вікторія Белявцева підозрюється у заволодінні 15,2 млн грн при закупівлі продуктів для населення. У березні 2022 року Харківська ОВА, Укрзалізниця та приватне товариство уклали тристоронній договір на постачання за державною програмою продуктів для безоплатної роздачі населенню в прифронтових областях та на деокупованих територіях. Надалі посадовиця підробила документи про нібито отримання 235 тонн продукції. У грудні 2022 року учасники схеми дізнались про наявність у НАБУ кримінального провадження.
  • У квітні 2023 року ЗМІ повідомляли про обшуки НАБУ в Харківській ОВА.