Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

Ллойд Остін не поїде в Брюссель через госпіталізацію, "Рамштайн" проведуть онлайн

Ллойд Остін не поїде в Брюссель через госпіталізацію,
Фото: REUTERS/Elizabeth Frantz

Голова Пентагону Ллойд Остін через термінову госпіталізацію не поїде до Брюсселя для участі в зустрічі міністрів оборони країн НАТО та засіданні Контактної групи з питань оборони України цього тижня. Про це американським журналістам повідомив співрозмовник у Пентагоні, його цитують зокрема Reuters і CNN.

Остін вже скасував відрядження й передав свої повноваження заступниці Кетлін Гікс. Його напередодні госпіталізували до Національного військово-медичного центру Волтера Ріда через проблеми із сечовим міхуром. Спочатку Ллойд Остін зберігав за собою посадові функції та обовʼязки, приїхавши до лікарні. Однак за кілька годин він передав функції та обовʼязки міністра оборони заступниці. Вона вже стала до роботи.

Увечері 11 лютого після огляду й тестувань міністра доставили до відділення інтенсивної терапії. Невідомо, як довго Остін пробуде в лікарні, але в Пентагоні пишуть, що «поточна проблема з сечовим міхуром не вплине на його очікуване повне одужання», а прогноз щодо раку «залишається дуже добрим».

Засідання у форматі "Рамштайн", яке має відбутись 14 лютого паралельно з зустріччю міністрів оборони країн НАТО, відбудеться у віртуальному форматі.

  • 5 січня генерал Патрик Райдер, речник Пентагону, заявив, що Ллойд Остін був госпіталізований до Національного військового медичного центру імені Волтера Ріда 1 січня.  За інформацією ЗМІ, Ллойд Остін провів чотири дні у відділенні інтенсивної терапії.
  • Згодом оголосили, що в Остіна був діагностований рак простати. 15 січня Ллойда Остіна виписали з лікарні, а 29 січня він повернувся в Пентагон.