Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Пентагоні розповіли подробиці госпіталізації Ллойда Остіна

У Пентагоні розповіли подробиці госпіталізації Ллойда Остіна
Фото: REUTERS/Elizabeth Frantz

Міністр оборони США Ллойд Остін дійсно знаходиться в лікарні. Наразі його вже перевели з палати інтенсивної терапії у звичайну лікарняну палату. Він одужує і перебуває в хорошому настрої, заявив речник Пентагону Патрік Райдер.

Він запевнив, що в Остіна є повний доступ до безпечного зв’язку. Міністр продовжує контролювати операції міністерства оборони по всьому світу. Райдер додав, що Остін був госпіталізований до відділення інтенсивної терапії ввечері 1 січня  - після того, як відчув сильний біль після планової медичної процедури, проведеної в тій же лікарні 22 грудня.

 2 січня деякі з повноважень Остіна передали його заступнику Кетліну Хіксу "у зв'язку зі станом міністра та на підставі медичних рекомендацій". Передача повноважень відбулася через електронне сповіщення.  

Радника Білого дому з національної безпеки сповістили про госпіталізацію міністра лише 4 січня. За словам Райдера, керівник штабу Остіна хворів на грип, через що сповіщення було зроблене з затримкою.  Конгрес був повідомлений про госпіталізацію наступного дня, незадовго до публікації заяви для ЗМІ.  

Райдер додав, що міністерство оборони наразі переглядає, як воно може вдосконалити свої процедури сповіщення, щоб включити в ланцюжок повідомлень Білий дім та Конгрес.

  • 5 січня генерал Патрик Райдер, речник Пентагону, заявив, що Ллойд Остін був госпіталізований до Національного військового медичного центру імені Волтера Ріда 1 січня.  
  • За інформацією ЗМІ, Ллойд Остін провів чотири дні у відділенні інтенсивної терапії, що викликало певне занепокоєння серед громадськості та ЗМІ. Байден всі ці дні не знав про госпіталізацію міністра оборони.
  • Асоціація кореспондентів Пентагону висловила критику щодо рішення відомства повідомляти про медичні ускладнення Ллойда Остіна після їх виникнення, наголосивши на необхідності інформування громадськості у реальному часі.