Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

У Раді обговорюють ідею бронювання від мобілізації за додаткову плату

У Раді обговорюють ідею бронювання від мобілізації за додаткову плату

У Верховній Раді напрацьовують концепцію бронювання працівників від мобілізації за додаткову плату. Про це сказав голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха у програмі Укрінформу «Самохвалов запитує».

За його словами, законопроєкт поки не розробляється. Наразі триває обговорення цієї ідеї.

- Чому немає законопроєкта, тому що ми не впевнені, що це має йти через законопроєкт. Можливо, це має бути на рівні Кабміну, через рішення уряду. Також ми не хочемо цією моделлю зірвати мобілізацію, - сказав Наталуха.

Він підкреслив, що суть цієї концепції полягає в тому, щоб будь-яке підприємство або фізична особа-підприємець могли подати на бронювання співробітника, заплативши за нього щомісячно фіксовану суму у вигляді мінімальної заробітної плати військовослужбовців. На сьогодні - це близько 20 тисяч грн. За словами Наталухи, перш за все - це буде добровільний військових збір. До того, підприємство буде саме вирішувати кого бронювати. У підсумку, реалізація такої концепції щодо додаткової плати за бронювання працівника допоможе менше залежати від зовнішніх факторів.