22 червня
Завантажити ще

Голову Пентагону знову госпіталізували

Голову Пентагону знову госпіталізували
Фото: REUTERS/Elizabeth Frantz

Міністр оборони Сполучених Штатів Ллойд Остін госпіталізований із "симптомами, що вказують на гостру проблему з сечовим міхуром". Про це йдеться у заяві речника Пентагону Патрика Райдера та на сайті Пентагону.

Десь о 14:20 неділі, 11 лютого, Ллойда Остіна  до Національного військово-медичного центру імені Волтера Ріда доставила охорона. Мета госпіталізації – «обстеження у зв'язку з симптомами, що вказують на гостру проблему з сечовим міхуром».

Також про госпіталізацію Остіна йдеться в повідомлені заступника міністра оборони, голови Об'єднаного комітету начальників штабів, Білого дому та Конгресу США. Наголошується, що, попри госпіталізацію, міністр продовжує виконувати свої посадові функції та обов'язки. Проте заступник міністра «готовий взяти на себе функції та обов'язки» міністра за необхідності.  

Станом на ранок 12 лютого Остін знаходиться у відділенні інтенсивної терапії.

  • Перший раз Ллойда Остіна госпіталізували 2 січня. Він провів чотири дні у відділенні інтенсивної терапії, що викликало певне занепокоєння серед громадськості та ЗМІ. Важливо, що президент Байден всі ці дні не знав про госпіталізацію міністра оборони. 
  • Голову Пентагона виписали 15 січня. За даними медиків, Остін пройшов ряд медичних тестів та обстежень, після яких його виписали додому із запланованою фізіотерапією та регулярним спостереженням. Водночас лікарі заявили, що рак передміхурової залози 70-річного Остіна вилікували на ранній стадії, і прогноз для нього відмінний. 
Новини по темі: Новини США Пентагон