Завантажити ще

Голову Пентагону виписали з лікарні після лікування раку та інфекції

Голову Пентагону виписали з лікарні після лікування раку та інфекції
Фото: twitter.com/SecDef

У понеділок, 15 січня, міністра оборони США Ллойда Остіна виписали з лікарні. Найближчим часом за рекомендаціями лікарів він працюватиме з дому, повідомила пресслужба Пентагону.

- Міністр йде на поправку, за порадою лікарів він відновлюватиме сили і виконуватиме свої обов'язки віддалено протягом деякого часу, перш ніж повернеться до Пентагону на повний робочий день. Він має повний доступ до необхідних засобів захищеного зв'язку, – розповіли у Пентагоні.

Особисті лікарі голови Пентагону заявили, що стан Остіна покращився за час його перебування у лікарні і його сили відновлюються. Остін пройшов ряд медичних тестів та обстежень, після яких його виписали додому із запланованою фізіотерапією та регулярним спостереженням. У той же час лікарі заявили, що рак передміхурової залози 70-річного Остіна вилікували на ранній стадії, і прогноз для нього відмінний.

  • 5 січня генерал Патрік Райдер, представник Пентагону, заявив, що Ллойда Остіна було госпіталізовано до Національного військового медичного центру імені Волтера Ріда 1 січня.
  • За повідомленнями ЗМІ, міністр оборони провів чотири дні в інтенсивній терапії через інфекцію, яка розвинулася у нього після перенесеної через рак операції. Байдену та високопосадовцям адміністрації повідомили про госпіталізацію Остіна лише 4 січня.
Новини по темі: Хвороби Пентагон