Завантажити ще

Лікарі розповіли про стан здоров'я Саакашвілі

Лікарі розповіли про стан здоров'я Саакашвілі
Фото: ukrinform.ua

Консиліум лікарів виділив позитивну динаміку у фізичному стані експрезидента Міхеіла Саакашвілі, він почав набирати вагу. Про це повідомив Громадський захисник Грузії.

– У нього зберігаються проблеми з когнітивними функціями, гіпотрофія м'язів, нейропатія, а також виявляються тривожність та депресія, — йдеться у повідомленні.

Консиліум зазначив, що поліпшення стану експрезидента Грузії пов'язане з тривалим лікуванням та спостереженням у досвідчених лікарів у багатопрофільній клініці протягом понад півтора року. Усі психоневрологічні порушення залишаються на тому ж рівні. Тому консиліум приходить до висновку, що поки не можна зробити позитивні категоричні прогнози щодо стану пацієнта.

Також зазначається, що за потреби бригада лікарів здійснить ще один візит до пацієнта.

  • 27 вересня дружина Міхеіла Саакашвілі Сандра Рулофс вперше відвідала його після його арешту у Грузії. Вона повідомила, що вони більше не разом і що їй знадобилося два роки, щоб психологічно підготуватися до відвідування Міхеіла у СІЗО. Також він заявила про завершення їхніх стосунків.
  • 1 жовтня 2021 року Михеіла Саакашвілі було заарештовано в Грузії, його звинувачують у кількох кримінальних справах. Про намір повернутися на батьківщину політик говорив ще на початку вересня. Тоді він зазначав, що арешту не боїться і планує спостерігати за перебігом виборів до муніципальних органів влади.