Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Посол спростував, що у Німеччині збирають дані про українців для передачі до ТЦК

Посол спростував, що у Німеччині збирають дані про українців для передачі до ТЦК
Фото: facebook.com/oleksii.makeiev

Посол України в Німеччині Олексій Макеєв спростував фейк, поширений російською пропагандою, про те, що українські дипломати нібито попросили владу Німеччини передавати дані про чоловіків, які ходять на мітинги на підтримку України. Ця інформація нібито має бути надіслана до українських ТЦК. Про це Макеєв написав у соцмережах.

- Із безглуздого фейку випливає, ніби ми просимо Німеччину надати нам відомості навіть не про українців, а взагалі про всіх повнолітніх чоловіків, які беруть участь у якихось мітингах. Далі могла б стояти фраза «Київський режим відправить у неправедну битву всіх», але в останній момент товариш майор таки дав слабину. Ну а наявність таких відомостей у демократичній державі для російської диктатури здається очевидною... Ідейний натхненник російської пропаганди Геббельс казав, що чим більш неймовірною є брехня, тим легше у неї повірять. Учень, як завжди, вчителя перевершив - мовляв, чим незграбніший фейк, тим краще він розійдеться по інформаційних смітниках, - написав він.

Посол запевнив, що Україна жодних подібних відомостей не збирає і збирати не планує, бо є важливіші завдання. Макеєв наголосив, що росіяни бачать послідовне збільшення Німеччиною військової підтримки України і злякано та незграбно називають його "почастішанням акцій на підтримку армії України".