Завантажити ще

Укриття у школах будуть закриті під час навчання дітей

Укриття у школах будуть закриті під час навчання дітей
Фото: Наталія Магдик/KP.UA

Відповідно до заяви освітнього омбудсмена України Сергія Горбачова, у період навчання в офлайн-форматі укриття навчальних закладів залишаються доступними лише для учасників освітнього процесу. Однак за відсутності освітньої діяльності ці укриття стають доступними для всіх бажаючих. Про це пише "Суспільне".

Горбачов уточнив, що, згідно з ухвалою уряду, укриття навчальних закладів під час здійснення освітнього процесу в очній формі доступні лише для його учасників. Він звернув увагу на зміни до "Порядку створення, утримання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту", внесені постановою Кабінету міністрів України від 19 грудня 2023 року № 1331 "Деякі питання ведення обліку об'єктів фонду захисних споруд цивільного захисту".

За словами Горбачова, згідно з пунктом 3-1 зазначеного "Порядку...", укриття навчальних закладів під час проведення освітнього процесу в очній формі доступні лише для його учасників. Ці зміни спрямовані на більш чітке регулювання використання укриттів та забезпечення їхньої доступності відповідно до встановлених норм.