Завантажити ще

Крім Нафтогазу про збої в роботі повідомили Укрпошта та Укртрансбезпека

Крім Нафтогазу про збої в роботі повідомили Укрпошта та Укртрансбезпека
Фото: facebook.com/ukrposhta

Окрім Нафтогазу  про технічні збої в роботі повідомили Укрпошта та Укртрансбезпека. У фейсбуці національного оператора поштового зв'язку клієнтів попередили, що в IT-системах державного підприємства відбувся “значний технічний збій”. 

- Наші спеціалісти активно працюють над усуненням проблеми та відновленням повноцінної роботи, але це може зайняти деякий час. У відділеннях зараз є можливість видавати посилки та приймати платежі. Надання інших послуг відновиться згодом, - сказано в повідомленні.

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський написав на своїй сторінці, що вночі сталась атака на інформаційну інфраструктуру партнерів компанії.

- Через це спостерігаються збої в нашій роботі. Вже поновлено прийняття платежів по всій країні (96%), робота особистого кабінету та API. Можливі невеликі затримки в доставці посилок, але робимо все, щоб їх мінімізувати, - розповів він.

Сайт Укртрансбезпеки не працює. У фейсбуці Державної служби з безпеки на транспорті повідомили, що стався технічний збій роботи дата-центру. Також тимчасово відсутній доступ до системи «Шлях».

  • Вранці 25 січня Нафтогаз повідомив про масштабну кібератаку на сайти та кол-центр компанії. Вони не працюють.
  • Раніше у січні Monobank пережив дві потужні DDoS-атаки, а Київстар - масштабний збій через хакерську атаку Росії.