Завантажити ще

Monobank заявив про потужну DDoS-атаку другу ніч поспіль

Monobank заявив про потужну DDoS-атаку другу ніч поспіль
Фото: tsn.ua

Monobank  другу ніч поспіль переживає масовані DDoS-атаки, які йдуть одна за одною. Про це на своїй сторінці в телеграмі написав один з співзасновників банку Олег Гороховський.

- На сьогодні Монобанк одна з найбільш атакованих ІТ-цілей у країні. DDoS-атаки йдуть просто безперервно. Щойно закінчилася атака загальним навантаженням 580 мільйонів запитів на сервіс. Це просто космос, – зазначив Гороховський пізно ввечері 21 січня.

Він додав, що ІТ-команда успішно «стоїть на варті нашої ІТ-інфраструктури». І наголосив - поки писав, розпочалась нова хвиля.

- Стоїмо, - підсумував Гороховський.

  • DDoS-атаки на Монобанк розпочались у ніч проти 20 січня. Спостерігались труднощі в роботі мобільного застосунку. Гороховський заявив про «найпотужнішу DDoS атаку». Хакери надіслали 50 мільйонів запитів. Через деякий період DDoS-атаку на Monobank відбили. 
  • До цього атака на Монобанк була здійснена 12 грудня. Її також відбили. 
  • 12 січня стався також масштабний збій у роботі українського мобільного оператора "Київстар". Користувачі не могли здійснювати дзвінки і надсилати повідомлення. Постраждав і дротовий інтернет, сайт компанії також не працював. Пізніше компанія заявила про кібератаку.