Завантажити ще

Румунські фермери поновили блокаду кордону з Україною

Румунські фермери поновили блокаду кордону з Україною
Фото: dpsu.gov.ua

Румунські фермери вирішили знову заблокувати рух вантажних автомобілів через пункти пропуску "Сірет" та "Вікову-де-Сус", які перебувають на кордоні з Україною. Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

- У районі пункту пропуску "Сірет", що знаходиться навпроти українського пункту "Порубне", фермери почали блокувати вантажний транспорт приблизно о 12:00. Також почалося блокування румунського пункту пропуску "Вікову-де-Сус", який розташований навпроти українського пункту "Красноїльськ", - йдеться у повідомленні.

Також прикордонники зазначили, що решта видів транспорту та пішоходи в обох пунктах пропуску оформлюються без змін згідно зі встановленими правилами як при в'їзді, так і при виїзді з України.

  • 14 січня надійшло повідомлення про те, що відновлено блокування румунськими фермерами та аграріями руху вантажівок у напрямку пункту пропуску "Сірет".
  • 6 листопада польські перевізники розпочали блокування руху вантажівок у районі трьох головних пунктів із пропуском на кордон з Україною: «Корчова – Краківець», «Гребенне – Рава-Руська» та «Дорогуськ – Ягодин». Протестувальники закликають до зниження тарифів на страхування, цін на паливо й добрива, а також до захисту з метою запобігання банкрутству медичних та сільськогосподарських компаній.