Завантажити ще

Зеленський виступив перед парламентом Естонії у патріотичному світшоті

Зеленський виступив перед парламентом Естонії у патріотичному світшоті
Фото: REUTERS

Президент України Володимир Зеленський виступив перед парламентом Естонії у світшоті з написом «Kaitsetahe» (бажання захищатися), який йому подарувала прем'єр-міністр Кая Каллас. Про це повідомила пресслужба глави держави.

- Вона сказала, що сенс цього слова – kaitsetahe – цей сенс об'єднав вас усіх, багатьох естонців. І те, що тут написано – це те, що відбито у серці багатьох українців: воля до захисту. Kaitsetahe. І я впевнений, що обов'язково настане той день, коли ми зможемо об'єднатися ще одним змістом: võidutahe – воля до перемоги, - сказав він.

Під час виступу перед парламентом глава держави висловив подяку естонському народу за підтримку та підкреслив символічність дати 24 лютого. Він зазначив, що саме цього дня Естонія відзначає свою незалежність, а також додав, що російські лідери використали цю дату у спробі відродити російську імперію, напавши на Україну.

Крім того, глава держави запросив Естонію до співпраці в оборонному виробництві, зазначивши, що Україна вже досягла безлічі угод з різними країнами та компаніями у цій сфері.

Прем'єр Естонії також символічно була одягнена у кольори прапора України.

  • 11 січня президент України Володимир Зеленський прибув до столиці Естонії у рамках свого візиту до країн Балтії.
  • 10 січня глава держави повідомив, що вирушив до Литви, Естонії та Латвії. Це перший закордонний візит Зеленського у 2024 році.