19 червня
Завантажити ще

Зеленський – цивільним: Якщо ви працюєте та сплачуєте податки, то ви також бороните державу

Зеленський – цивільним: Якщо ви працюєте та сплачуєте податки, то ви також бороните державу
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Українські громадяни повинні бути або на фронті або працювати та сплачувати податки, щоб забезпечувати військових на фронті. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час пресконференції в Естонії.

- Ми відстояли 50% із захопленої території на початку війни, ми відбили ворога. І два роки б’ються наші хлопці. І у цей час є люди, які поза правилами, поза законом перетинали кордон. І це питання до цих людей, до цих чоловіків. Якщо вони мобілізаційного віку, то вони повинні допомагати Україні і вони повинні бути в Україні. 

Я зараз не говорю про те, що хтось повинен бути на фронті, а хтось не повинен бути на фронті. Є закон. Але є звичайне людське правило: один військовий, якого оплачує держава Україна, нам ніхто з цим не допомагає, – на одного військового йде 6-8 платників податків. Якщо ви в Україні і ви не на фронті, а ви працюєте і сплачуєте податки, то ви так само бороните державу. І це дуже потрібно. Але якщо ви за кордоном і ви мобілізаційного віку, і ви і не на фронті, і не сплачуєте податки, і виїжджали поза законом – то є питання. Ось і все, - сказав він.

Глава держави пояснив, що важливо сплачувати податки, оскільки без цього не буде коштів на фінансування військових потреб. Він підкреслив, що без грошей не буде армії, і без армії не буде кому захищати Україну.

  • 11 січня законопроєкт про мобілізацію повернули до Кабміну на доопрацювання.
  • 10 січня в деяких ЗМІ та соцмережах з'явилася інформація, що чоловіків-українців у Британії зобов'яжуть ставати на військовий облік. Нібито без цього їм можуть відмовити у оформленні паспорта чи інших документів. Насправді це виявилося фейком.
  • 8 січня російська пропаганда поширила фейк про те, що чоловікам, які подають документи на отримання паспорта у закордонних представництвах ДП "Документ", видають тимчасові проїзні документи для повернення в Україну.