19 червня
Завантажити ще

У голови Пентагону Ллойда Остіна виявили рак простати

У голови Пентагону Ллойда Остіна виявили рак простати
Фото: ELIZABETH FRANTZ/REUTERS

Міністр оборони США Ллойда Остіна потрапив до лікарні через ускладнення після лікування раку простати.  Операція відбулась під загальним наркозом 22 грудня, і наступного дня голова Пентагону був виписаний з лікарні. Але на початку 2024 року Остін відчув біль у животі, повідомляє  NPR з посиланням на заяву Національного військово-медичного центру Волтера Ріда.

Міністр оборони США звернувся до лікарні та, згідно з первинним обстеженням, у нього виявили інфекцію сечовивідних шляхів. Тому 2 січня Остіна перевели у відділення інтенсивної терапії для «пильного спостереження та більш високого рівня догляду».

-  Подальше обстеження виявило скупчення рідини в черевній порожнині, що порушило роботу тонкого кишечника, – наголосило видання.  

За даними лікарів, з 1 січня міністр оборони США «жодного разу не непритомнів і не був під наркозом». Наразі післяопераційні ускладнення усунули, Остін одужує.

  • 5 січня офіційний представник Пентагону генерал Патрик Райдер заявив, що Ллойд Остін був госпіталізований в Національний військовий медичний центр імені Волтера Ріда 1 січня.
  • За повідомленнями ЗМІ, міністр оборони провів чотири дні в інтенсивній терапії, що викликало хвилювання серед громадськості та ЗМІ. Протягом цього періоду президент Байден не був інформований про госпіталізацію міністра оборони.
Новини по темі: Новини США Пентагон