Завантажити ще

Нардеп Олена Шкрум народила первістка

Нардеп Олена Шкрум народила первістка
Фото: facebook.com/alyxrum

Народний депутат від ВО «Батьківщина» Олена Шкрум народила дочку, її назвали Лук'яною. Про це політик повідомила у Facebook.

- Дорога Лу, дякую тобі, що ти обрала мене, нас із Дмитром Наталухою (член депутатської фракції політичної партії «Слуга народу». – Ред.), Україну як місце своєї появи у цьому світі. Обрала ти ой у який непростий час. Ти вже багато чого мене навчила, що аж не віриться, як це можливо, і якою я була дивною, що так багато часу витратила на переживання і думки про погані речі, - написала вона.

Шкрум повідомила, що дитина з'явилася на світ трохи раніше запланованого терміну. Нардеп зазначила, що вони чекали на неї наприкінці січня, і хоча це викликало нервозність, вони раді її появі. Вона додала, що першу ніч новонароджена дівчинка провела у укритті.

  • 26 листопада політик розповіла, що влаштувала гендер-паті і була впевнена, що у неї буде хлопчик, і навіть добирали йому ім'я. Про те, яка стать буде у дитини, знали лише її лікар та подруга.
  • 7 вересня 2023 року 35-річна Олена Шкрум оголосила про свою вагітність, визнавши, що це було "трохи несподівано для неї". За її словами, вона дізналася про вагітність лише на шостому тижні під час відрядження до Вашингтона. Шкрум вийшла заміж за Дмитра Наталуху у 2015 році, коли обидва вже займалися політикою.

Фото: facebook.com/alyxrum/photos

Фото: facebook.com/alyxrum/photos