Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Брюсселі розпочалося перше засідання Ради Україна - НАТО на рівні глав МЗС

У Брюсселі розпочалося перше засідання Ради Україна - НАТО на рівні глав МЗС
Фото: twitter.com/GermanyNATO

У Брюсселі розпочалося перше засідання Ради Україна - НАТО на рівні міністрів закордонних справ. Генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг назвав його "історичним", повідомив Інтерфакс-Україна.

- Сьогодні на нас чекає історична зустріч, перше засідання Ради Україна - НАТО на рівні міністрів закордонних справ, яке демонструє, що Україна наближається до НАТО, - сказав Столтенберг.

На засіданні серед іншого обговорять термінові потреби України на полі бою. Генсек НАТО зазначив, що "ми не маємо недооцінювати Росію".

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що одним із посилань Києва на засіданні буде те, що Україна не збирається відступати.

- Наша стратегічна мета – територіальна цілісність у межах міжнародно визнаних кордонів з 1991 року – залишається незмінною, – сказав глава МЗС.

Кулеба негативно відповів на питання про «тупикову ситуацію» на лінії фронту, заявивши, що “немає жодного глухого кута”. Глава МЗС України також відкинув можливість миру в обмін на території та членство України в НАТО.

Перше засідання Ради Україна - НАТО відбулося 12 липня на рівні глав держав та урядів у рамках саміту НАТО у Вільнюсі. Рада Україна - НАТО також може засідати на рівні міністрів оборони, послів або на військовому рівні.