Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
25 лютого
Завантажити ще

Данілов анонсував зміни в мобілізації, про які оголосять вже на днях

Данілов анонсував зміни в мобілізації, про які оголосять вже на днях
Фото: golos.com.ua

Уряд України перегляне процедуру мобілізації в країні. Як розказав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов виданню The Guardian, про зміни буде оголошено вже цього тижня.

Україна має намір залучити комерційні рекрутингові компанії, які будуть займатись «більш спрямованим і збалансованим набором призовників». Це, за словами Данілова, дозволить людям бути впевненими, що вони будуть задіяні на фронті відповідно до своїх навичок.

- Деякі люди бояться, бояться померти, бояться стріляти, але це не означає, що вони не можуть бути залучені в інші види діяльності... Тепер у нас є новий міністр з новим підходом, - наголосив Данілов.

За його словами, уряд планує співпрацю з двома найбільшими кадровими компаніями України для покращення гнучкості процесу мобілізації.

- Мобілізація стане більш гнучкою, будуть оголошені ті спеціальності, які потрібні, і люди будуть заявлятися на конкретну посаду. Наприклад, їм потрібні зварювальники або слюсарі і так далі, - наголосив Данілов.

Він визнав, що в Україні є деякі проблеми з мобілізацією, але наголосив, що проблеми «роздуті» російською пропагандою.

- Росія намагається завдати шкоди, стверджуючи, що ми маємо проблеми з мобілізацією. У житті завжди є труднощі, і ми не хочемо їх перебільшувати, - підсумував він.

Раніше Данілов повідомляв, що українські військовослужбовці-строковики, яким закінчився термін служби, отримають можливість демобілізації. При бажанні вони можуть залишитись в армії на контрактній основі. 

Раніше Роман Костенко, секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, вказав на проблеми у системі мобілізації та висловив обурення щодо змін у воєнкоматах, які можуть призвести до серйозних труднощів.