Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Данілов анонсував демобілізацію строковиків, чий термін служби закінчився

Данілов анонсував демобілізацію строковиків, чий термін служби закінчився
Фото: Getty Images

Строковиків, у яких закінчився термін служби, незабаром демобілізують. Про це повідомив "Українському радіо" секретар РНБО Олексій Данілов.

- Президент попросив [на Ставці], і військові погодилися, що найближчим часом ці люди будуть демобілізовані. Цей процес відбудеться, і ми розуміємо, скільки їх. Це справедливо. Ті строковики, у яких закінчився термін служби, але вони хочуть залишитися, можуть укласти контракт, інші будуть демобілізовані, - розповів Данілов. 

Водночас президент України Володимир Зеленський на спільній пресконференції з президентом Латвії Едгарсом Рінкевичсом у Києві повідомив, що наступного тижня буде підготовлено комплексний план з мобілізації.

24 листопада видання Forbes-Україна з посиланням на депутатів написало, що Верховна Рада готує суттєві зміни до процесу мобілізації та демобілізації військових. Попередньо у законопроєкті закладено термін у 36 місяців для демобілізації, тобто вона почнеться не раніше початку 2025-го. Але цей термін мають погодити у Генеральному штабі. Також депутати хочуть бачити більш активну участь представників ОВА та Національної поліції у врученні повісток.

5 листопада міністр оборони України Рустем Умєров затвердив Концепцію військової кадрової політики до 2028 року. Цей документ є стратегічним баченням розвитку кадрової політики в галузі оборони на найближчі п'ять років.