Завантажити ще

Екс-глава Держспецзв'язку Щиголь вийшов з-під варти під заставу 25 млн гривень

Екс-глава Держспецзв'язку Щиголь вийшов з-під варти під заставу 25 млн гривень
Фото: facebook.com/yurii.shchyhol

У п'ятницю, 24 жовтня, колишній голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Юрій Щиголь вийшов з-під варти. За нього внесли заставу у 25 млн гривень. Про це повідомляє Центр протидії корупції.

- Після виходу із СІЗО всі підозрювані повинні дотримуватися низки обов'язків, у тому числі утриматися від спілкування зі свідками чи іншими підозрюваними, здати паспорти для виїзду за кордон та носити електронний браслет, - нагадали у Центрі.

Раніше НАБУ викрило масштабну злочинну схему, до якої причетне керівництво Державної служби спеціального зв'язку. Колишній голова Держспецзв'язку Юрій Щиголь та його заступник Віктор Жора підозрюються у тому, що вони могли незаконно заволодіти державними коштами на суму понад 62 млн. гривень. Гроші були виділені на закупівлю обладнання та програмного забезпечення. Правоохоронці вважають, що чиновники розробили схему із власником групи компаній. Для цього вони залучили дві підконтрольні фірми, а закупівлю засекретили, щоб забезпечити їхню перемогу.

23 листопада Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишньому голові Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Юрію Щиголю. Його взяли під варту. Щиголю при цьому надали можливість зробити заставу.