12 червня
Завантажити ще

Суд заочно заарештував Гладковського-молодшого

Суд заочно заарештував Гладковського-молодшого
Фото: скриншот видео Ваші Гроші/YouTube)

ВАКС заочно заарештував сина колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігоря у справі про розкрадання 13 млн гривень "Укрспецекспорту". Про це повідомляє пресслужба САП.

- Суд задовольнив клопотання детективів НАБУ, погоджене прокурором САП, і обрав зазначеній особі запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, - йдеться у повідомленні.

Після того як фігуранта буде затримано та доставлено до місця проведення досудового розслідування, слідчий суддя вирішить питання щодо застосування цього запобіжного заходу.

25 лютого 2019 року вийшов фільм "Друзі Президента крадуть на оборонці", в якому йшлося про те, що Ігор Гладковський спільно з Віталієм Жуковим та Андрієм Рогозою з 2015 року постачали оборонним підприємствам контрабандні російські або українські військові деталі через фірми-прокладки за значно завищеними - у 2-4 рази - цінами..

Невдовзі Ігоря Гладковського-молодшого було оголошено у розшук. Він, ймовірно, задіював схему з постачання контрабандних товарів підприємствам "Укроборонпрому" між 2015-м та 2017 роком. Слідство стверджувало, що Гладковський здійснював махінації з використанням компанії ТОВ "Оптімумспецдеталь". За цією схемою йому нібито перераховували 50% від загальної суми незаконно отриманого прибутку, що становило 950 тисяч гривень. Підозра була озвучена 21 грудня 2020 року.

Після розслідувань Bihus.info Олега Гладковського було відсторонено, а потім і звільнено з РНБО.

Новини по темі: Арешт Укроборонпром САП