Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Ізраїль відкликає дипломатів із Туреччини після заяв Ердогана

Ізраїль відкликає дипломатів із Туреччини після заяв Ердогана
Фото: facebook.com/cpa.eli.cohen

Влада Ізраїлю відреагувала на скандальні висловлювання президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана на палестинському мітингу в Стамбулі. Він назвав Ізраїль "окупантом" та заявив про підтримку ХАМАСу. У відповідь Ізраїль доручив своїм дипломатам виїхати з Туреччини. Про це заявив міністр закордонних справ Ізраїлю Елі Коен у своїх соцмережах.

- На тлі різких заяв з боку Туреччини я розпорядився повернути дипломатичних представників із Туреччини, щоб провести переоцінку ізраїльсько-турецьких відносин, - написав він у своєму Twitter. При цьому раніше небезпеку для євреїв у Тцрції підняли до найвищої категорії, а громадянам Ізраїлю рекомендували не їздити до цієї країни.

Президент Туреччини раніше заявив, що його країна представить світові Ізраїль як "воєнного злочинця" та "окупанта". Ердоган зазначив, що вважає Ізраїль Тель-Авів військовим злочинцем. Крім того, Ердоган розкритикував дії Ізраїлю в Газі, а також реакцію західних країн на наземну операцію в секторі. З його слів, її підтримали країни, які раніше критикували аналогічні події під час війни в Україні.