25 травня
Завантажити ще

На Мальті за участі 65 країн стартував третій саміт щодо української формули миру

На Мальті за участі 65 країн стартував третій саміт щодо української формули миру
Фото: t.me/dashazarivna

На Мальті стартував міжнародний третій саміт щодо формули миру Володимира Зеленського. Про це 28 жовтня повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

- Мальта. Розпочали зустріч зовнішньополітичних радників та радників з питань національної безпеки щодо української Формули миру Президента Володимира Зеленського, — написав він у своєму телеграм-каналі.

Єрмак розповів, що в саміті беруть участь понад 65 країн Заходу та Глобального Півдня. Впродовж двох днів будуть презентовані та обговорені плани реалізації п'ятьох пунктів формули миру: ядерна безпека, енергетична безпека, продовольча безпека, гуманітарний напрямок (звільнення полонених та депортованих осіб), відновлення територіальної цілісності України та світового порядку.

- Ці плани були напрацьовані робочими групами, до яких увійшли представники посольств різних країн, а також експерти. Рухаємося до Глобального саміту миру лідерів держав. Працюємо над спільним баченням нашої Формули з країнами світу, — підкреслив керівник Офісу.

За його словами, над реалізацією формули миру, запропонованої президентом Зеленським, з кожним місяцем працює все більше держав з усіх континентів, російські фейки про втрату інтересу до України не справдилися. 

Третій мирний саміт щодо України проходить на Мальті 28-29 жовтня. Дві попередні зустрічі пройшли у Копенгагені (Данія) та в Джидді (Саудівська Аравія). У Джидді було представлено наживо та в онлайн-форматі понад 40 держав, що майже втричі більше, ніж у Копенгагені.