Завантажити ще

Депутат Дубневич, якого оголосили у розшук, знайшовся у лікарні

Депутат Дубневич, якого оголосили у розшук, знайшовся у лікарні
Фото: t.me/fuckcorruption/2581

У Вищому антикорупційному суді триває засідання у справі народного депутата Ярослава Дубневича та його спільників, яких звинувачують у привласненні 93,2 млн грн. НАБУ оголосило Ярослава Дубневича у розшук. Проте він все ж приєднався до засідання через відеозв'язок. Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Депутат заявив, що наразі він у лікарні на території України, але повідомити точне місце перебування не забажав. Обвинувачення виступило проти участі Дубневича через відеозв’язок. Мовляв, він депутат, тому має бути у Києві і може сам брати участь у засіданні. Інформації про те, що Дубневич перетнув кордон, у прокурора теж немає.

Зрештою суд дозволив Дубневичу провести лише одне сьогоднішнє засідання через відеозв'язок. На майбутнє суд допустив таку можливість лише в тому випадку, якщо Дубневич підтвердить свою неможливість брати участь з будь-якого іншого приміщення суду.

Ярослав Дубневич також подав клопотання про зміну запобіжного заходу. Просить змінити раніше внесену заставу з 86 млн до 56 млн, а різницю перерахувати на підтримку ЗСУ.

Національне антикорупційне бюро розшукує народного депутата України Ярослава Дубневича, підозрюваного в організації незаконного заволодіння природним газом на суму понад 2,1 млрд гривень. Він є шостим підозрюваним у рамках цієї справи.

Новини по темі: Розшук депутат НАБУ