20 червня
Завантажити ще

Зеленський закликав канадських бізнесменів долучитися до відбудови України

Зеленський закликав канадських бізнесменів долучитися до відбудови України
Фото: president.gov.ua

Під час свого візиту у Торонто Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо зустрілися із представниками канадського бізнесу. Глава держави подякував Канаді за допомогу, яку отримує Україна, і наголосив на важливості реалізації проєктів з відновлення України. Про це повідомляє Офіс президента.

- Ми дуже зацікавлені у вашому приході в Україну, дуже зацікавлені у відновленні України. Зараз ми найбільше зацікавлені у відновленні енергетики, водопостачання, дамб, інфраструктури та, звісно, військової техніки - це те, чого ми сьогодні потребуємо. Це всі напрями, у яких ви сильні. Ми дуже зацікавлені у вашій роботі, бізнесі та технологіях, - сказав Володимир Зеленський.

Глава держави зауважив, що це лише перша “воєнна” частина. Друга частина - це початок роботи із трансформації України, що відбуватиметься після війни. Учасники зустрічі приділили увагу перспективам інвестування в Україну та необхідним передумовам для того, щоб розпочати цей процес ще до закінчення війни.

- Скажу, що це дешевше зробити зараз, ніж після перемоги. Тому, будь ласка, розгортайтеся в Україні, ми дуже зацікавлені у робочих місцях, нових підприємствах і технологіях, до того ж ми дуже цифровізовані, мабуть, ми лідери у Європі в цьому, - сказав Президент.

Зі свого боку Джастін Трюдо наголосив на важливості економічної підтримки України. Він зазначив, що дуже радий, що бізнес-лідери зібралися для цієї розмови із президентом Зеленським.

Президент України Володимир Зеленський із першою леді Оленою Зеленською у п'ятницю, 22 вересня, перебували із робочим візитом у Канаді. Глава держави провів зустріч із прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Вони обговорили оборонні потреби українських захисників та подальшу підтримку нашої країни.