Завантажити ще

Екснардеп Степан Хмара важко хворий і потребує допомоги на лікування

Екснардеп Степан Хмара важко хворий і потребує допомоги на лікування

Депутат чотирьох скликань, Герой України, багаторічний політв'язень радянських концтаборів Степан Хмара наразі перебуває у віденській лікарні. Йому поставили цілий ряд діагнозів, його стан важкий і потребує тривалого та дорогого лікування. Подробиці оприлюднив ексдепутат Ігор Мосійчук на своїй сторінці у Facebook.

Мосійчук пише, що у Києві Хмарі сказали, що нібито він при смерті. Йому поставили цілий ряд складних діагнозів, але визначити напрямок лікування не змогли.

- Його дружина надіслала аналізи та діагнози другу родини - лікарю із Австрії - для консультації. Побачивши діагнози та аналізи, він сказав, що Хмарі треба негайно їхати в клініку до Відня. Степан Хмара зараз у Відні, - написав Мосійчук.

За словами Мосійчука, у лікарні вже скасували ряд діагнозів, але є ще інші. Нині Степану Хмарі роблять спеціалізовані обстеження, щоб точно встановити причини і наслідки та почати прицільне лікування і, можливо, підготовку до операції.

- Все це потребує чималих грошей, яких Степан Хмара, будучи чотири рази народним депутатом України, Героєм України, ветераном української політики, колишнім політв’язнем, на жаль, не має. Рідні та найближчі друзі у перші дні зібрали трохи грошей, які дружина Хмари поклала на лікарняний депозит клініки, бо без цього ані обстеження, ані лікування не почались би. Та цього замало, - написав екснардеп.

Мосійчук звернувся до всіх українців, у яких є бажання та можливість допомогти Степану Хмарі, із проханням надсилати гроші на реквізити:

Гривня. Картка Приват в Україні, дружина Степана Хмари – Роксоляна Хмара, латиною ROKSOLIANA KHMRA. Номер картки 5363 5420 9272 3262

Євро. Картка ПриватБанку в Україні дружини Степана Хмари – Роксоляни Хмари, латиною ROKSOLIANA KHMRA. Номер картки 5168 7450 3629 2214

Долари. Картка ПриватБанку в Україні дружини Степана Хмари – Роксоляни Хмари, латиною ROKSOLIANA KHMRA. Номер картки 4731 2196 3208 1356

Новини по темі: допомога депутат Лікування