Завантажити ще

МЗС хоче заборонити в‘їзд для китайських «гастролерів» після скандалу з "Катюшою" у маріупольському театрі

МЗС хоче заборонити в‘їзд для китайських «гастролерів» після скандалу з
Фото: facebook.com/ukrainemfa

Міністерство закордонних справ України очікує від Китаю пояснень щодо мети приїзду «оперної співачки» Ван-Фан та групи китайських «гастролерів» у Маріуполь. Як написав на своїй сторінці в фейсбуці речник МЗС Олег Ніколенко, відомство також просить надати інформацію щодо шляху їх потрапляння в тимчасово окуповане українське місто.  

- Виконання китайською «оперною співачкою» Ван-Фан пісні «Катюша» на руїнах драмтеатру в Маріуполі, в якому російська армія вбила понад 600 невинних людей — приклад повної моральної деградації.  Ба більше, за наявною інформацією, до тимчасово окупованого міста прибула група китайських блогерів. Їхній приїзд є незаконним. Він грубо порушує законодавство України, яке регулює перетин державного кордону іноземцями, - зазначив Ніколенко.

Він наголосив на тому, що у зв’язку з інцидентом МЗС ініціює заборону в‘їзду до України для всіх китайських «гастролерів».

Про візит до Маріуполя «блогерів» з Китаю повідомляв радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Серед групи знаходилась "оперна діва" Ван-Фан, що заспівала на руїнах драмтеатру пісню "Катюша".

Новини по темі: Китай МЗС України