25 травня
Завантажити ще

В.о. мера Чернігова повідомив про обшук СБУ у своїй квартирі

В.о. мера Чернігова повідомив про обшук СБУ у своїй квартирі
Фото: facebook.com/Олександр Ломако

Виконуючий обов‘язки Чернігівського міського голови, секретар міської ради Олександр Ломако повідомив про обшук СБУ у своїй квартирі. Про це він розповів у своєму телеграм-каналі.

- В мене вдома обшуки. Зараз. Поки збирав дітей до школи, до мене завітала група представників СБУ. Будуть обшукувати квартиру. Попросив почекати, щоб зібрати та вивести з квартири трьох дітей, щоб вони не бачили. Але, питання схоже, термінове, — написав Ломако.

Олександр Ломако пов'язав обшуки із закупівлями міста під час блекауту минулої зими.

- Що шукатимуть: мабуть трансформатор, який Чернігів купив, щоб врятуватися взимку після обстрілів орками енергосистеми міста, — заявив він.

За словами Ломако, обшуки проводять на підставі рішення Шевченківського суду Києва. 

- Він трошки далеко від Чернігова. Але чиновникам з центру, яким наше місто як кістка в горлі, там легше «порєшать», - написав виконуючий обов‘язки Чернігівського міського голови.

Олександр Ломако також повідомив колег про скасування наради з питань життєдіяльності міста, яка мала відбутися о 8 ранку. Він заявив про початок у Чернігові “політичного шоу-сезону”.

38-річний Олександр Ломако виконує обов'язки Чернігівського міського голови з 1 лютого 2023 року через те, що Львівський апеляційний суд відсторонив мера Чернігова Владислава Атрошенка від посади на один рік. Ломако — секретар Чернігівської міської ради та лідер партії «Удар» Віталія Кличка в Чернігівській області.

Новини по темі: обшук Новини Чернигова