Завантажити ще

У Чернігові призначили тимчасового мера замість відстороненого судом Атрошенка

У Чернігові призначили тимчасового мера замість відстороненого судом Атрошенка
Фото: chernigiv-rada.gov.ua

Після усунення з посади мера Чернігова Владислава Атрошенка обов'язки градоначальника тимчасово поклали на секретаря міської ради Олександра Ломако. Про це повідомляється на офіційному сайті мерії.

– 9 лютого відбулося засідання засідання сесії Чернігівської міської ради. Головував на цьому засіданні Олександр Ломако – секретар міської ради та відтепер виконуючий обов'язки Чернігівського міського голови. Саме на нього, згідно з чинним законодавством, було покладено функціональні обов'язки голови міста за відсутності Владислава Атрошенка, - йдеться у повідомленні.

Мера Чернігова Владислава Атрошенка було відсторонено на рік з посади міського голови за рішенням Львівського апеляційного суду. Рішення остаточне та оскарженню не підлягає. Його визнали винним у використанні службового автомобіля на користь своєї сім'ї.

Скандал навколо Атрошенка нашумів на початку липня 2022 року. За версією слідства, чернігівський градоначальник намагався перетнути державний кордон у пункті пропуску "Краківець", але прикордонники його не пропустили. Тоді місто він відправив за кордон свого водія, який повернув службовий автомобіль з-за кордону, на якому виїхала дружина Атрошенко.

7 грудня 2022 року Яворівський районний суд Львова заборонив Атрошенку обіймати посаду мера Чернігова терміном на 1 рік. Адвокат градоначальника оскаржив це рішення в апеляційному суді, але ухвалу суду першої інстанції залишили без змін.

Новини по темі: Мер Новини Чернигова