Завантажити ще

Суд оштрафував Атрошенка та заборонив йому обіймати посаду мера Чернігова

Суд оштрафував Атрошенка та заборонив йому обіймати посаду мера Чернігова

Яворівський районний суд Львова ухвалив вирок меру Чернігова Владиславу Атрошенку за використання службового автомобіля на користь своєї родини. Йому заборонили обіймати посаду градоначальника терміном на 1 рік та зобов'язали сплатити штраф у розмірі 6800 гривень. Про це повідомляє пресслужба Національного агентства із запобігання корупції.

- Суд ухвалив визнати мера Чернігова винним в адміністративному правопорушенні, передбаченому частиною 1 та 2 статті 172-7 КУпАП, та накласти на нього штраф у розмірі 6 800 гривень. Крім того, тепер посадовця на рік позбавлено права обіймати посади, пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, - йдеться у повідомленні.

За версією НАЗК, у серпні міський голова Чернігова Владислав Атрошенко віддав розпорядження своєму водієві вивезти автомобіль дружини Tesla Model X за кордон. Силовики заявили, що Атрошенко діяв за умов конфлікту інтересів, оскільки водій забезпечує транспортне обслуговування міського голови виключно у рамках виконання посадових обов'язків. Тоді на політика НАЗК склало протокол.

Сам Атрошенко заявив, що центральні органи намагаються усунути його від управління містом, та попросив президента Володимира Зеленського втрутитися у цю ситуацію. Також на сайті голови держави було створено петицію з вимогою припинити чинити політичний тиск на мера Чернігова. Під цим зверненням підписалися понад 25 тисяч осіб, але відповіді від президента поки що не було.