Завантажити ще

Харківська ОВА скасувала тендер на піар у ЗМІ на 2 млн грн

Харківська обласна військова адміністрація скасувала тендер на 2 млн грн на висвітлення діяльності у ЗМІ. Про це 19 липня у своєму телеграм-каналі заявила пресслужба Харківської ОВА.

- Тендер щодо інформаційних послуг на 2 млн сьогодні скасовано… При завантаженні тендерної документації та технічного завдання була допущена помилка, — сказано у повідомленні.

Разом із тим Харківська ОВА залишила оголошений тендер на 690 тисяч грн на виготовлення інформаційного бюлетеня “Харківщина — це Україна”. В адміністрації розповіли, що він розповсюджується безкоштовно на деокупованих територіях Харківської області для протидії російської дезінформації.

- Потреба інформувати через друковану продукцію виникає внаслідок нестабільного електропостачання, перебоїв в роботі мобільного зв’язку, Інтернету, телебачення й радіо, а також на численні прохання жителів деокупованих територій старшого віку, — пояснили в Харківській ОВА.

Два тендери Харківської ОВА оприлюднили 17 липня. У той же день голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія пригрозив місцевій владі обмежити доступ до закупівель під час воєнного стану. За словами нардепа, у суспільстві назріває дуже серйозне невдоволення пріоритетами, які місцева влада обирає під час закупівель.