Завантажити ще

Арахамія пригрозив закрити місцевій владі доступ до закупівель під час війни

Арахамія пригрозив закрити місцевій владі доступ до закупівель під час війни
Фото: t.me/David_Arakhamia

Верховна Рада може перекрити місцевій владі доступ до державних закупівель на період воєнного стану. Про це заявив голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія. У своєму телеграм-каналі народний депутат опублікував пост - ”останнє попередження”.

- Якщо ви не зупинитесь, не припините витрачати гроші на предмети не першої необхідності, на те, що аж ніяк не наближає нас до перемоги, то парламент внесе законодавчі обмеження на період воєнного стану, — написав він.

Арахамія зазначив, що звертається до очільників міст, чиновників місцевого самоврядування та всіх інших осіб, відповідальних за процедури закупівель, “незалежно від політичного забарвлення”. 

- Ми у парламенті активно обговорюємо ідею обмеження розпорядження цими коштами, але зупиняє нас лише те, що ми знаємо: коли ми це зробимо, ви почнете голосно кричати про "напад на децентралізацію", що "влада атакує місцеве самоврядування" та поширювати інші схожі меседжі, — заявив він.

За словами нардепа, у суспільстві назріває “дуже серйозне невдоволення” пріоритетами, які місцева влада обирає під час закупівель.

- Усі ці історії про барабани, стадіони, люксові овочерізки, перекладання бруківки там, де вона не в такому жахливому стані, значною мірою дестабілізують суспільство, яке живе непростим життям, примудряючись не просто виживати, але ще й волонтерити, донатити на армію та зберігати оптимістичний погляд на майбутнє. Я вже мовчу про сигнали, які ми отримуємо з фронту, — наші захисники просто шоковані цими новинами, — пояснив Арахамія.

Наприкінці квітня управління освіти Дніпровського району Києва замовило сотні барабанів для укриттів нібито для психологічного розвантаження дітей під час повітряних тривог. Після реакції суспільства договір розірвали. Останніми тижнями у соцмережах обурюються ремонтом на Богдана Хмельницького в центрі Києва, де перекладають бруківку. 

Новини по темі: Закупівлі Давід Арахамія