21 вересня
Завантажити ще

Борис Джонсон склав повноваження депутата парламенту Великобританії

Борис Джонсон склав повноваження депутата парламенту Великобританії

Колишньому прем'єр-міністру Великобританії Борису Джонсону повідомили, що проти нього введуть санкції за введення парламенту в оману. Після цього політик заявив про складання депутатських повноважень. Про це повідомляє "AP".

Як пише видання, після отримання результатів розслідування з боку законодавців щодо своїх помилок про вечірки під час пандемії коронавірусу, Джонсон прийняв рішення про звільнення. У своїй заяві про відставку він звинуватив своїх опонентів у спробах витіснити його та натякнув, що може спробувати повернутися у майбутньому.

- Дуже сумно залишати парламент - принаймні на цей час, - заявив політик.

Також експрем'єр Британії заявив, що отримав листа від Комітету з привілеїв, в якому ясно зазначено, що депутати рішуче налаштовані використовувати судові процедури проти нього з метою позбавити депутата парламентського місця. Політик назвав комітет "судом кенгуру".

За даними видання, комітет планує оприлюднити свій звіт з приводу Джонсона протягом кількох тижнів. Тим часом у Британії очікуються нові вибори на місце депутата від передмістя Лондона, з якого пішов колишній глава уряду.