Завантажити ще

ВАКС втретє відмовився продовжити терміни розслідування у справі екс-голови "Нафтогазу" Коболєва

ВАКС втретє відмовився продовжити терміни розслідування у справі екс-голови
Фото: facebook.com/andriy.kobolyev/

Вищий антикорупційний суд знову відмовив прокуратурі у продовженні термінів розслідування у справі про премії ексголові "Нафтогазу" Андрію Коболєву. Про це повідомив його адвокат Олексій Носов у Фейсбуці.

- Щойно суддя ВАКС, яка повторно слухала клопотання сторони звинувачення про продовження термінів розслідування, після скасування її ухвали апеляцією винесла рішення, яким відмовила стороні звинувачення в повному обсязі. Це має бути жирна точка щодо термінів розслідування у справі Андрія. Але ми не здивуємося, якщо буде щось подібне, що не дозволено КПК, але прямо не заборонено за словами прокурора в суді, - повідомив адвокат.

У юридичній компанії "Міллер" додали, що прокуратура клопотала про продовження терміну розслідування ще на 6 місяців, обґрунтувавши це необхідністю провести низку слідчих дій.

- Можемо констатувати закінчення апогею у справі Андрія Коболєва із продовженням терміну досудового розслідування, який тривав понад два місяці, - йдеться у заяві.

Ексголові "Нафтогазу" Андрію Коболєву повідомили про підозру у січні. Йому інкримінують незаконне здобуття премії у розмірі 229 мільйонів гривень. У квітні ВАКС двічі відмовив прокуратурі у продовженні терміну досудового розслідування. Тоді розслідування було завершено, а дії Коболєва кваліфікували як присвоєння, розтрату майна чи заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.