Завантажити ще

У Києві перевірили третину укриттів, ситуація залишається “критичною”

У Києві перевірили третину укриттів, ситуація залишається “критичною”
Фото: t.me/zalizni_zminy

У Києві перевірили третину укриттів, ситуація з ними залишається критичною. Про це в понеділок, 5 червня, повідомив міністр стратегічної промисловості України Олександр Камишін у своєму телеграм-каналі.

- Підбили підсумки 2-го дня роботи комісії по ревізії укриттів Києва. На даний момент перевірена вже третина укриттів міста. Ситуація залишається критичною: половина перевірених укриттів не готова, - написав він.

Також Камишін опублікував інфографіку, згідно з якою у столиці перевірили 1 849 бомбосховищ. З них 596 об’єктів (32%) − не готові до використання, ще 242 (13%) не змогли відчинити. 

Мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму телеграм-каналі, що в понеділок провів нараду з головами районів столиці. За його даними, станом на ранок 5 червня перевірили понад 1600 укриттів. Голови РДА відзначили проблемність доступу людей до приміщень, що перебувають у приватній власності чи в оренді, але є приміщеннями подвійного призначення. Тобто такими, що мають пускати киян під час повітряної тривоги. Кличко заявив, що за результатами перевірки щодо глав районів з найгіршими показниками будуть подальші звернення до президента щодо кадрових рішень.

4 червня Олександр Камишін і Віталій Кличко перевіряли укриття у Голосіївському районі, а 3 червня - в Оболонському районі. Міністр та мер планують перевірити укриття у всіх 10 районах Києва за 10 днів.  

У ніч на 1 червня під час ракетної атаки російських окупантів у Києві загинули 9-річна дівчинка та дві молоді жінки. Вони намагалися потрапити до укриття поліклініки у Деснянському районі, але двері були зачинені. 2 червня президент Володимир Зеленський доручив міністру стратегічної промисловості Олександру Камишіну перевірити укриття у Києві.