Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
18 квiтня
Завантажити ще

Міністр Камишін: Половина перевірених укриттів у Києві - не робочі

Міністр Камишін: Половина перевірених укриттів у Києві - не робочі
Фото: facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos

Половина укриттів у Києві виявилися не робочими за результатами першого дня перевірки створеної комісії. Про це 4 червня повідомив міністр стратегічної промисловості Олександр Камишін.

- Станом на 8 ранку сьогодні перевірено 1078 об’єктів. З них половина не робочих - не готові до використання або комісія не змогла відкрити, - написав він у своєму телеграм-каналі.

Міністр зазначив, що більшість перевірених укриттів за перший день були в школах, дитсадках і лікарнях, де “ситуація трохи краща ніж загалом по місту”. Камишін також повідомив про запуск чат-бота #відкрий_укриття. В ньому можна самостійно оцінити найближче укриття. Міністр закликав киян долучитись до ревізії.

2 червня президент Володимир Зеленський доручив міністру стратегічної промисловості Олександру Камишіну протягом 10 днів перевірити укриття у Києві. Після цього створили комісію, яку очолив перший заступник начальника Київської міської військової адміністрації генерал-майор Володимир Кидонь. 3 червня Камишін разом з мером Віталієм Кличком вибірково перевіряли укриття в Оболонському районі. Більшість укриттів були закритими, а коли їх відкривали, вони виявлялись непригодними для використання.

Камишін і Кличко домовилися щодня вибірково перевіряти укриття. За 10 днів вони побувають в укриттях у всіх 10 районах столиці. Комісія підготує звіт президенту до 12 червня. Мер Києві також повідомляв, що за добу після запуску в "Києві Цифровому" сервісу зворотнього звʼязку щодо стану укриттів, отримано більше тисячі скарг. З них майже половина на те, що укриття зачинені, чверть - що перебувають у неналежному стані, ще чверть - що поблизу немає укриттів. Інформацію передадуть у Департамент муніципальної безпеки та районним адміністраціям.

У ніч проти 1 червня під час повітряної тривоги у Деснянському районі Києва загинули дві жінки та дитина, коли намагалися потрапити до зачиненого укриття в поліклініці.

Фото: t.me/zalizni_zminy

Фото: t.me/zalizni_zminy

Новини по темі: комісія Перевірка Київ