Завантажити ще

Киянам запропонували самостійно перевіряти бомбосховища у місті

Киянам запропонували самостійно перевіряти бомбосховища у місті

Мер Києва Віталій Кличко раптово відвідав кілька бомбосховищ із перевірками після численних скарг городян. Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.

– Заїхав сьогодні без попередження оглянути деякі укриття, на які отримали скарги від киян. Картину зафіксував, працюватимемо, - повідомив Кличко.

Також столичний градоначальник зазначив, що у додатку "Київ цифровий" створено механізм зворотного зв'язку та запропонував мешканцям міста повідомляти інформацію про стан укриттів.

- Будь ласка, приєднуйтесь. Ідіть, перевіряйте, фотографуйте стан укриттів і чи доступні вони у вашому мікрорайоні, будинку або в швидкій доступності від нього. І надсилайте інформацію. Групи контролю оперативно реагуватимуть і виправлятимемо ситуацію, - зазначив він.

Також Кличко дорікнув главам РДА, які "не можуть організувати належну роботу – на що отримали кошти" і пообіцяв, що цими питаннями тепер займеться міська влада.

Після трагедії у Києві, де загинули троє людей через закритий бомбосховище, мер Києва Віталій Кличко виступив із пропозицією усунути від обов'язків голову Деснянської РДА Дмитра Ратнікова на час розслідування. Згодом чиновник відповів київському градоначальнику, запропонувавши йому звільнитися разом.