Завантажити ще

По всій Україні розпочали масові перевірки укриттів після трагедії у Києві

По всій Україні розпочали масові перевірки укриттів після трагедії у Києві
Фото: facebook.com/iklymenko

Президент Володимир Зеленський доручив Міністерству внутрішніх справ України перевірити усі бомбосховища у країні після загибелі людей у Києві. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко у своєму Фейсбуці.

– Отримав на Ставці доручення від президента України Володимира Зеленського перевірити стан та доступність укриттів у всіх населених пунктах України. Виконуємо невідкладно. ДСНС України та Національна поліція України вже проводять відповідні перевірки, – повідомив Клименко.

Як зазначив міністр, усі бомбосховища в Україні мають власників, внаслідок чого будуть встановлені імена людей, відповідальний за кожен випадок нехтування безпекою громадян.

- Моя особиста команда – об'єктивні та глибокі ревізії. Виявлені порушення мають бути належним чином зафіксовані, а винні – притягнуті до відповідальності, - йдеться у повідомленні.

Під час ракетної атаки на Київ у Деснянському районі столиці загинули троє людей, які не змогли потрапити в укриття в будівлі поліклініки, оскільки вона була закрита під час повітряної тривоги. Поліція вже затримала директора клініки, його заступника та охоронця, а також заступника голови Деснянської РДА. Всім їм уже повідомили про підозру.