Завантажити ще

Єрмак прокоментував російський підрив біля монумента "Три сестри" на Чернігівщині

Єрмак прокоментував російський підрив біля монумента
Фото: t.me/RVvoenkor

У Держприкордонслужбі прокоментували те, що Росія підірвала дорогу на стику кордонів України, Білорусі та РФ. У телеграм-каналі ДПСУ повідомили, що росіяни підірвали дорогу в Чернігівській області.

- Рубрика від «Києва за три дні» до «Підриваємо дороги, щоб нас не захопили». Росіяни підірвали дорогу в Чернігівській області на стику кордонів України, Білорусі та Росії… Хоча навряд чи їм це допоможе, - заявили прикордонники.

Згодом відео опублікував у своєму телеграм-каналі керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

- Росіяни підривають дороги на кордонах, по яких їхали «брати Київ за три дні». Без коментарів :) - написав він.

Увечері 30 травня телеграм-канал “Операция Z: Военкоры Русской Весны” опублікував відео підриву ділянки автомобільного шляху поблизу монумента "Три сестри" на кордоні України, Білорусі (Гомельська область) та РФ (Брянська область). 

З українського боку монумент знаходиться неподалік села Сеньківка Чернігівської області. Росіяни заявили, що підірвано українську дорогу на танконебезпечному напрямку, який могли б використати для спроб атак.

Монумент "Три сестри" спорудили у серпні 1975 року. У травні 2022-го Чернігівська ОВА повідомила про початок процедури ліквідації монумента у Сеньківці.