Завантажити ще

Колишній голова Дніпрооблради Олійник під час війни будує собі житло у Словаччині

Колишній голова Дніпрооблради Олійник під час війни будує собі житло у Словаччині

Святослав Олійник, ексголова Дніпропетровської облради й чинний її депутат, у розпал війни зайнятий будівництвом власного житла у Словаччини. Фото та відео з будівельного майданчика оприлюднив ТГ-канал «Труха».

«Святослав Олійник будує собі новий двоповерховий будинок у затишному словацькому туристичному містечку Блатниця, де офіційно проживає менше тисячі людей», - йдеться у підпису під кадрами з будівництва.

Джерело звертає увагу на те, що будівельні роботи колишній очільник облради веде одночасно із закликами про дружбу з Росією: «Поки в Україні триває війна, а росіяни обстрілюють його рідне Дніпро, ексчиновник, сховавшись у Словаччині, пише про перемовини з країною-терористом, компроміси та «врахування інтересів всіх сторін конфлікту».

Йдеться про нещодавній пост Олійника у Telegram, в якому він закликав Україну негайно припинити вогонь та розпочати пошуки компромісів з Росією.

«О, в нас тут новий Мураєв з'явився. Колишній голова Дніпропетровської облради, близький до Коломойського Святослав Олійник пише, що потрібно якнайшвидше йти на компроміс з Росією з урахуванням її інтересів, і розміщує у пості прапор держави, яка лише у його рідному місті за один раз вбила 40 людей ракетним ударом по багатоповерхівці», - відреагував на цей пост Олійника журналіст Денис Казанський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що НАБУ підозрює Олійника через неправдиві дані, внесені в його декларацію. Зокрема, йдеться про не включене до декларації майно його цивільної дружини, серед якого чимало об’єктів нерухомості й інших активів, зареєстрованих у Словаччині.