1 жовтня
Завантажити ще

Данілов “анонсував” появу російських добровольців в інших прикордонних областях РФ

Данілов “анонсував” появу російських добровольців в інших прикордонних областях РФ
Фото: facebook.com/rnbou

Російські добровольці, які воюють за Україну, можуть прорватися в інші прикордонні області РФ, окрім Бєлгородської. Таку думку висловив секретар РНБО України Олексій Данілов в ефірі телемарафону у вівторок увечері.

- Брянська, Курська, Воронезька область, інші території не можуть бути в безпеці з огляду на те, що кількість російських громадян, яка категорично проти того режиму, що склався в останні 23 роки на території Росії, звісно, вони можуть у будь-якій точці РФ повстати на протести, - сказав він. 

Данілов впевнений, що до перемоги України в війні проти Росії це будуть постійні процеси. Він зазначив, що будь-які звинувачення в бік Збройних сил України є нісенітницею. 

- Є громадяни Росії, які зі зброєю в руках пішли визволяти свою рідну землю, - мають на це повне право, - заявив секретар РНБО.

22 травня бійці Російського добровольчого корпусу і легіону "Свобода Росії" зайшли на територію Бєлгородської області. 22-23 травня у регіоні діяв правовий режим контртерористичної операції. Мешканців міста Грайворон та кількох сіл у Грайворонському районі було евакуйовано. У Держдепі США поки що не підтвердили заяву Міноборони РФ про те, що "українські диверсанти" використали для своєї операції американські бронемашини HMMWV.