30 вересня
Завантажити ще

Легіон "Свобода Росії" назвав ціль операції в Білгородській області РФ

Легіон

Рейд у Білгородській області Росії, проведений добровольцями, є створенням демілітаризованої області між Росією та Україною. Місію було успішно проведено. Про це йдеться у заяві легіону "Свобода Росії".

- Метою миротворчої операції у Білгородській області було створення демілітаризованої області між Росією та Україною, знищення силовиків, що служать путінському режиму, та демонстрація народам Росії, що можливе створення вогнищ опору та успішна боротьба з путінським режимом. Цих цілей було успішно досягнуто, - зазначено в заяві.

Бійці стверджують, що за час місії 22 травня їм вдалося знищити групу ФСБшників, які відступили. Також було розгромлено мотострілецьку роту російської армії.

- У ході вчорашніх боїв сили ФСБ були розгромлені, і вони в паніці відступили. Після цього на місце висунулися підрозділи російської армії, які спробували провести контратаку. Сьогодні, 23-го числа, під час боїв, легіоном було знищено мотострілецьку роту російської армії, - зазначили добровольці.

22 травня "Російський добровольчий корпус" та легіон "Свобода Росії" увійшли на територію РФ. На території Білгородської області бійці розгорнули операцію зі "звільнення" РФ від чинної влади на чолі з президентом країни Володимиром Путіним. Українська сторона заявила, що не має відношення до подій на російській території.