26 вересня
Завантажити ще

Кулеба у Києві зустрівся зі спецпредставником Китаю

Кулеба у Києві зустрівся зі спецпредставником Китаю
Фото: mfa.gov.ua

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів зустріч із спецпредставником уряду КНР Лі Хуеєм у рамках його візиту до України. Про це пише пресслужба Міністерства закордонних справ.

- Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання взаємодії України та Китаю на двосторонньому рівні у рамках міжнародних організацій, а також шляхи припинення російської агресії. Міністр Кулеба поінформував спецпредставника Китаю про принципи відновлення сталого та справедливого миру, який полягатиме у повазі до суверенітету та територіальної цілісності України. Він наголосив, що Україна не сприймає жодних пропозицій, які передбачають втрату її територій чи заморожування конфлікту, - пише пресслужба.

Міністр також наголосив на важливості участі Китаю у реалізації формули миру президента України Володимира Зеленського, Чорноморської зернової ініціативи, у забезпеченні ядерної безпеки та інших важливих міжнародних зусиллях. Лі Хуей і Кулеба також обговорили довгострокову перспективу розвитку двосторонніх відносин між Україною та Китаєм і домовилися нарощувати діалог з ключових питань.

Раніше держсекретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провели телефонні переговори. Вони обговорили підготовку до контрнаступу ЗСУ й наступні постачання зброї.